KUPOLAS POILSIUI. GLAMPING KUPOLAI

KUPOLAS ATSPĒRKAM. GLAMPING KUPOLI

Glamping ir īsa vārdu "glamorous" un "camping" kombinācija, kas raksturo greznu kempinga pieredzi. Tā ir jauna un populāra ceļojumu tendence, kurā ceļotāji var baudīt dabas skaistumu un komfortu. Nav noslēpums, ka šī joma ir strauji populāra arī Lietuvā.

Glamping kupoli ir unikāla un brīnišķīga ceļojumu un atpūtas iespēja, kas piesaista arvien vairāk ceļotāju. Tās ir kupolveida mājiņas, kas aprīkotas ar visām ērtībām un ir celtas dabas vidū. Glampinga kupolus var būvēt uz kalniem, pie ezeriem, upēm vai pat mežos. Tie ir labi izolēti, lai nodrošinātu ērtu un siltu atpūtu pat aukstajā sezonā. Praktiski visiem glamping kupoliem ir trešais caurspīdīgais pārklājums, lai ceļotāji varētu baudīt panorāmas skatu uz dabu no iekšpuses. Iznomājamajos kupolos ir arī visas nepieciešamās ērtības, piemēram, virtuve, vannas istaba, gulta, televizors vai pat gaisa kondicionieris. Dažus kupolus var aprīkot pat ar peldbaseinu vai burbuļvannu.

Glamping kupoli ir lieliska izvēle tiem, kas vēlas redzēt dabas skaistumu un tajā pašā laikā baudīt ērtības un komfortu. Tās ir arī laba izvēle ģimenēm, jo ​​tās ir drošākas un ērtākas nekā teltis. Turklāt kupoli ir piemērota izvēle pilsētniekiem, kuri vēlas aizbēgt no ikdienas un atpūsties dabas ielenkumā.

Tādējādi glampinga kupoli ir unikāla un ērta atpūtas iespēja, kas ceļotājiem sniedz iespēju baudīt dabas skaistumu un komfortu. Ja domājat par ieguldījumu brīvdienu māju biznesā, iesakām apsvērt kupolus. Tas ir salīdzinoši mazāks ieguldījums nekā tradicionālo ēku celtniecība. Mazāks ieguldījums – ātrāka atmaksāšanās. Un paturot prātā, ka šī ir tikai augoša teritorija Lietuvā, varat būt pārliecināti, ka ēka ar izcilu formu piesaistīs ievērojami vairāk klientu, kas meklē jaunu pieredzi, nekā tradicionālās formas ēkas. 

Atgriezties uz blogu