MEDINIAI IR METALINIAI KUPOLAI, KOKĮ RINKTIS ?

KOKA UN METĀLA KUPOLI, KĀDA IZVĒLE?

Viens no biežāk uzdotajiem klientu jautājumiem ir, kāda ir atšķirība starp koka un metāla kupoliem. Varbūt nevari izlemt, kurš tev ir piemērotāks? Šajā rakstā mēs centīsimies atvieglot jūsu lēmumu. Galu galā vissvarīgākais, izvēloties, ir zināt, starp ko jūs izvēlaties. Vispirms būtu jāzina, kam kupols tiks izmantots, kāds interjers tev ir vistuvāk sirdij un vai kupola mobilitāte tev ir svarīga. Zinot atbildes uz šiem vienkāršajiem jautājumiem, mēs varam ķerties klāt pie sīkumiem

Medinis kupolas
Koka kupoli izceļas ar mājīgo un silto telpu, ko tas rada. Gan iekšpusē, gan ārpusē tas neatstās vienaldzīgus tos, kam ir svarīga dabiskums un patīkama atmosfēra. Koka kupolu veido, savienojot koka gabalus trīsstūros, trijstūri veidojot piecstūra un sešstūra figūras, savienojot tās. Gan pati savienojuma metode, gan izveidotās jaunās formas veido unikālu tēlu. Visa kupola struktūra ir pārklāta ar jūsu izvēlētu krāsu, kas izceļ koka tekstūru. Šāds kupols ir lieliska izvēle cilvēkiem, kuri kupolu plāno izmantot kā cilvēku pulcēšanās vietu, piemēram, lapeni vai tūristu atpūtas namu. Šāds kupols būtu ļoti piemērots arī fotostudijai, pati kupola konstrukcija būtu neparasts fons fotosesijai. Protams, kupols varētu būt arī jūsu tīrā siltumnīca, kur jūsu iecienītākie augi aug podos, un jūs ierodaties šeit, lai pasēdētu un baudītu savu privāto ziemas dārzu.  Ja neplānojat bieži demontēt kupolu un mainīt tā stāvvietu, un jums patīk koks un koka izstrādājumi, koka kupols būs jums īstā izvēle.
Kupolveida āra klase Arī metāla kupoli savā skaistumā un unikalitātē neatpaliek. Tie var nebūt tik ērti kā koka kupoli, taču tiem ir citas svarīgas un noderīgas priekšrocības. Metāla kupols ir mobils. Neatkarīgi no tā, cik reizes jūs to salauzīsit, tas nezaudēs savu komerciālo izskatu. Šī kupola uzstādīšana ir diezgan vienkārša, tāpēc nelielu kupolu varētu uzstādīt vairāki cilvēki, kuri vismaz nedaudz pārzina būvniecību. Metāla konstrukcijas kupols ir īpaši izturīgs. Konstrukcija ir cinkota, izturīga pret mitrumu, koroziju, sliktiem laikapstākļiem. Kad kupols ir uzbūvēts, jums vairs nebūs jātērē laiks tā uzturēšanai, vienkārši saglabājiet to tīru. Metāla kupolam nav nepieciešama pamatne, tas var stāvēt praktiski uz jebkura pamata. Apkopojot visas šī kupola priekšrocības, tā būtu lieliska izvēle biznesa izstādēm, tā unikālā forma piesaistītu potenciālo klientu uzmanību. Šāda veida kupols varētu būt arī sezonas kafejnīca vai ēstuve. Protams, metāla kupols ir lieliska izvēle siltumnīcai, pateicoties tā izturībai un mitruma izturībai.
   Visbeidzot, tas viss ir atkarīgs no tā, ko jūs plānojat darīt ar kupolu. Ja joprojām vilcināties un nezināt, kuru izvēlēties, sazinieties ar mums un mēs pārrunāsim jūsu vajadzības. 
Atgriezties uz blogu